ARTEMİZ

Artemiz, 2000 yılı Ocak ayında uluslararası bir şirketin franchise şirketi olarak faaliyetine başlamıştır. Konut, ticaret ve sanayi sektörüne hizmet veren şirketimiz, üstün ekipman ve yaygın hizmet anlayışıyla, hizmet alanındaki teknolojinin ulaştığı en ileri çözümleri kullanarak ihtiyacınız olan temizlik, ilaçlama ve personel bordrolama hizmetleri ile ilgili çözüm sistemlerini kapsamlı bir şekilde sunmaktadır.

 

Artemiz' in geçmişinde önemli gelişmeler, stratejik kararlar ve üstün başarılar vardır.

Bu başarılarda her geçen gün yeni bir müşteri portföyü ile sektöre örnek olan yüksek enerji ve organik büyümesi kadar, kurum felsefesi ve çalışma ilkeleri de önemli rol oynamıştır. Bunların başında tüm Artemiz çalışanlarının tartışmasız müşteri memnuniyeti ve dinamik kalite sistemi prensiplerine adanmışlığı yatmaktadır. 

 

Her Artemiz çalışanı müşteriyi anlamaya ve her an müşteri ihtiyaçları doğrultusunda harekete geçmeye odaklanmış durumdadır; saygın bir markanın temsilcisi olduğu bilinciyle attığı her adımda gücün ve değerlerin sorumluluğunu taşır.

 

Türkiye genelinde alt taşeron kullanmadan hizmet veren şirketimizde verimlilik, güvenlik, konfor, fiyat esnekliği, izlenebilirlik, iletişim ve işletme maliyetlerinin optimizasyonu esastır. Bu anlayış ile pek çok yerli ve yabancı kurum ile çözüm ortaklığımız bulunmaktadır.

 

Artemiz, gerçek bir çözüm ortağı olmanın anlamını çok iyi bilir; müşterilerinden gelen tüm taleplere taahhüt ettiği süre içinde vaat ettiği kaliteyle yanıt verir.  Artemiz' in parlak geçmişi de ekiplerinin taahhüt etmek ve başarmak konusundaki kalitesini, beceri ve yeteneklerini gösterir. İhtiyacınız olan her türlü çözüme ulaşabilmeniz için temas noktanız Artemiz müşteri temsilcileridir.

                                                                                 

 

Keramettin ARPACI 

Genel Müdür