TEMİZLİK

TEMİZLİK

Herhangi bir yüzeyi veya ortamı kir, toz ve lekerden arındırmak; patojen olguları minimum seviyeye indirmek ve yok etmek temizlik sayesinde meydana gelir. Temizlik hizmetlerinin amacı, temizlenecek alanda hijyen ve düzeni sağlamak; standartları, iş planlarını, sorumluları, sorumlulukları ve kontrol esaslarını belirleyerek, sürecin kalitesini arttırmaktır.

Artemiz, çözüm ortaklarının ihityaçlarını herşeyin üzerinde tutarak cevap verirken, işletmelerin temel hedeflerine odaklanabilmelerine ve enerjilerini asıl işlerine yöneltmelerine yardımcı olur. Bu prensip ile çalışan şirketimiz, hizmet verdiği işletmelere sağlıklı, temiz bir ortam sunarken; verimliliklerinin artmasını da sağlamış olur.

Artemiz, bu güne kadar vermiş olduğu hizmetler ile farkını kanıtlamış; hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamıştır. Profesyonel çalışma standartları, sahip olduğu uluskarası “Know-How”, profesyonel kadrosu, çevre dostu ekipman ve malzemeleri, denetim ve kalite kontrol politikaları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur ve her geçen gün gelişerek değer kazanmaya devam etmektedir. Farklı alanlardaki güçlü referansları, Artemiz’in bu başarısının göstergesidir. Temizlik hizmeti sunarken dikkate alınması gereken dört önemli etken vardır:

Isı, Kimyasal, Zaman, Mekanik

Artemiz bu fakörleri inceleyerek en uygun planı hazırlar ve programlarına şirket politikası gibi sahip çıkar.