PERİYODİK TEMİZLİK

PERİYODİK TEMİZLİK

Zemin Temizliği

Artemiz, temizliği yapılacak zemine uygun kimyasal ve ekipmanlar ile zemin temizliği hizmetlerinde müşterilerine sorunsuz, kaliteli, ekonomik ve kesin çözümler taahhüt etmektedir.

Halı Temizliği

Uygun ekipman ve kimyasal kullanılarak, belirlenen periyotlarda ya da gelen talepler doğrultusunda halı temizlik hizmeti verilmektedir. Halı Temizliği, süpürme, leke çıkarma, şampuanlama, durulama ya da kuru köpük ve spot halı leke çalışması gibi işlemleri kapsar. Kullanacağımız işlem halının durumuna göre değişir. Temizlik öncesi bütün halılar var olan hasar ve olabilecek tehlikeler için denetlenir. Bu ön denetleme halı lekelerinin ve kullanılacak kimyasalların tespiti için önemlidir. Ayrıca, halıların kullanılacak olan malzeme ve akipmana karşı hassasiyetini ölçmek için ön test yapılır. Testin sonucu olumlu ise halı temizlik işlemine devam edilir.

Cila Hizmeti

Sert Zemin bakım hizmetinde kaliteli sonuçlar elde etmek için, malzemeleri ve kimyasalları doğru kullanmak gerekmektedir. ARTEMİZ çalışanları da almış oldukları eğitimler ile sert zemin bakım hizmetinde öncelikle zeminin türünü ve kullanılacak kimyasalları belirler. Yapılan kontrollerde görünen uygunsuzluk varsa hemen müşteriye bilgi verilir. Zor ve vakit isteyen bir işlem olan cila hizmetimiz kristalize ve polimerize sürme cila olmak üzere iki gruba ayrılmıştır. Uygulama zeminin türüne göre seçilerek eğitimli ve tecrübeli personellerimiz ile Bölge Müdürlerimizin kontrolünde yapılmaktadır.

Cam Temizliği

Periyodik ya da tek seferlik olmak üzere anlaşmalara ya da müşteri taleplerine bağlı olarak cam temizliği hizmeti verilmektedir. Dış cephe temizlik hizmeti verilecek ise, dış cephe türü ve binanın konumuna göre uygun çözüm önerilerek temizlik sağlanır. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Artemiz; tecrübeli personel, doğru kimyasal, teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İnşaat ve Dekorasyon Sonrası Temizliği

Artemiz, eğitimli, profesyonel kadrosu ile doğru teknik, kimyasal ve ekipmanları kullanarak inşaat ve dekorasyon sonrası temizlik konusunda da müşterilerine maksimum faydayı sağlamaktadır.