HABERLER

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz ile Covid-19'a karşı yanınızdayız! "Artemiz ile tertemiz"

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz ile Covid-19'a karşı yanınızdayız!
Genel Müdürümüzün Covid-19'a İlişkin Mesajı

İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (covid-19) salgını, insan hayatı için büyük önem arz eden Tesis Yönetim Hizmetlerinde de önemli derecede etki oluşturmuştur.

Tüm dünyanın gündeminde olan salgın sebebiyle, alışılmışın dışında, yeni bir yaşam sürecine girmiş bulunduğumuz şu günlerde, tesis yöentim hizmetlerimiz ile toplum huzur ve sağlığı için özveri ile çalışmaktayız. Salgın en çok insanları etkilediği için, birçok çözüm ortağımız evden çalışma sistemine geçmek durumunda kaldı. Ancak,  az da olsa insanla temas devam ettiği sürece binalar, tesisler yaşıyor demektir. Bu anlamda, bizler de çalışmalarımızda birtakım revizyonlara giderek,  sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde aralıksız hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Yeni hedefler ve umutlarla girdiğimiz 2020 yılı öngörülemeyen bir virüs ile bizleri karşıladığı için, şahısların ve kurumların virüse karşı ilk tepkisi panik ve takiben de kaygı olmuştur. Çözüm ortaklarımız ile işbirliği içerisinde doğru planlamalar, eğitimler ve koruyucu önlemler ile bu panik ortamını yönetmeyi başardık.

Şirketimizde öncelikle tesis yönetim hizmetlerinin atardamarı olan çalışanlarımızın sağlığı dikkate alınarak, koronavirüs komitesi oluşturulmuş; risk analizi yapılmış ve alınacak önlemler değerlendirilerek hayata geçirilmiştir. Bu kapsamda, verilen hizmet kategorisne göre gözlük (ultraviyole temizlik ve ilaçlama hizmetlerinde), maske, eldiven ve benzeri koruyucu donanım malzemelerinin alımları gerçekleştirilmiş, personellerimize ulaştırılmıştır. Çözüm ortaklarımıza da konu ile ilgili danışmanlık yapılmış; gerek dezenfektanlar, gerekse tıbbi malzemeler konusunda destek sağlanmıştır.

Tesisler ve ofislerde günlük temizlik esnasında, özellikle el ile temas eden noktalarda dezenfekte işlemi çok önemlidir. Bu konuda, virüs henüz Türkiye’ye gelmeden önce, retrospektif çalışmalar ışığında hızlı şekilde eğitimlere başlanmış, tüm Projelerimizdeki personellerimiz virüs ve alınacak önlemler konusunda bilinçlendirimiştir. İlave olarak, dezenfektanlar, dezenfekte yöntemleri ve temizlik kural ve sistematiği konularında da bilgilendirilmişlerdir.

Günlük temizliğin yanında tüm Çözüm Ortaklarımıza önerdiğimiz ve yüksek oranda da uygulamalarını sürdürdüğümüz ultraviyole temizlik ise bir diğer önemli ihtiyaç haline gelmiştir. Kollodial gümüş iyonları ve hidrojen peroksit içeren, bu şekilde dezenfeksiyon kalitesini artıran ürünler ile patojenik organizma sayısını yüksek düzeyde düşürücü faaliyetlerimiz de devam etmektedir.

Bu süreçte birkez daha gördük ki temelinde insan kaynağı olan Tesis Yönetim Hizmetleri, insan ve kurumların hayatında büyük öneme sahiptir.  ARTEMİZ ailesi olarak bizler de taşıdığımız sorumluluğun bilincinde olarak, yerli firma olmamızın da verdiği güç ile hergün daha iyi hizmet üretmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu günler bitecek, herşey birer kötü hatıra olarak geride kalacak, bizler de bugün olduğu gibi heyecan ve kararlılıkla tüm Çözüm Ortaklarımızın yanında olacağız.

Sürecin yönetilmesi ve yürütülmesinde katkısı olan tüm Çözüm Ortaklarımıza, hergün evlerinden ayrılıp, özveri ile işinin başında olan Merkez ve Saha ekip arkadaşlarımıza şahsım ve şirketimiz adına teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

                                                                                                                                                                                     

Keramettin ARPACI

Genel Müdür

Genel Müdürümüzün Covid-19'a İlişkin Mesajı
Ramazan Bayramı Tebriği

Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, Artemiz ailesi olarak sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ederiz.

Ramazan Bayramı Tebriği
ARCA TEMİZLİK HİZMETLERİ

ARTEMİZ bünyesinde hizmet vermekte olan ARCA Temizlik Hizmetleri'ni ve sağlamakta olduğu hizmetleri siz değerli çözüm ortaklarımızla paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. 

http://artemiz.com.tr/hizmet-detay/arca-temizlik-hizmetleri/35

ARCA TEMİZLİK HİZMETLERİ
ARTEMİZ'in gururu Yıldız Kız Futbol Takımı

ARTEMİZ’in sponsoru olduğu Boyabat Hamit Tekin Ortaokulu Yıldız Kız Futbol Takımımız başarıdan başarıya koşuyor! 06.04.2018 Cuma günü Zonguldak İsmet İnönü Ortaokulu ile oynanan maçta 5-0; 08.04.2018 Pazar günü ise Bartın Kocareis İmam Hatip Ortaokulu ile oynanan maçta 7-1 galip gelen takımımız Türkiye Yarı Finallerine gitmeye hak kazandı. Kızlarımızı ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor; başarılarının devamını diliyoruz. Kızlarımız için hep destek tam destek! Yıldızlarımız ile hedef Türkiye Finali!

ARTEMİZ'in gururu Yıldız Kız Futbol Takımı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Başta tüm kadın çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız olmak üzere, tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarız. İyi ki varsınız.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Web Sitemiz Yenilendi

Firmamız, hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında daha iyi bilgi verebilmek için kurumsal web sitemizi yeniledik. 

Web Sitemiz Yenilendi