Artemiz 2000 yılı Ocak ayında uluslararası bir şirketin franchise şirketi olarak faaliyetine başlamıştır. Konut, ticaret ve sanayi sektörüne hizmet veren şirketimizin üstün ekipman ve yaygın hizmet anlayışıyla ihtiyacınız olan temizlik ve ilaçlama ile ilgili çözüm sistemlerini size kapsamlı bir şekilde sunuyoruz.

Artemiz hizmet alanındaki teknolojinin ulaştığı en ileri çözümleri size yaratıcı ve yenilikçi bir biçimde sunuyoruz. Bu sunumda verimlilik ve güvenlik, konfor ve fiyat esnekliği izlenebilirlik ve iletişim işletme maliyetlerinin optimizasyonu baş koşuldur.
Her Artemiz çalışanı saygın bir markanın temsilcisi olduğu bilinciyle attığı her adımda gücün ve değerlerin sorumluluğunu taşır. Artemiz' in geçmişinde önemli gelişmeler, stratejik kararlar ve üstün başarılar var. Bu başarılar her geçen gün yeni bir müşteri portföyü ile sektöre örnek olan yüksek enerji ve organik büyümesi kadar kurum felsefesi ve çalışma ilkeleri de önemli rol oynamıştır. Bunların başında tüm Artemiz çalışanlarının tartışmasız müşteri memnuniyeti, dinamik kalite sistemi prensiplerine adanmışlığı yatıyor.

Artemiz çalışanları, müşteriyi anlamaya ve her an ihtiyaçlarınız doğrultusunda harekete geçmeye odaklanmış durumdadır.
İhtiyaçlarınız olan her türlü çözüme ulaşabilmeniz için temas noktanız Artemiz müşteri temsilcileridir. Artemiz müşterilerinden gelen tüm taleplere taahhüt ettiği süre içinde vaat ettiği kaliteyle yanıt verir. Artemiz gerçek bir çözüm ortağı olmanın anlamını çok iyi biliyor. Artemiz' in parlak geçmişi, ekiplerinin taahhüt etmek ve başarmak konusundaki kalitesini beceri ve yeteneklerini gösteriyor.

Keramettin ARPACI
Genel Müdür


 
     
 
AVRUPA YAKASISI ANADOLU YAKASI(BÖLGE OFİS)  
Yıldızposta Cad. Emel Apt. A Blok No:14/801
Gayrettepe – İstanbul
Tel : (0212) 274 24 60 (pbx)
Fax : (0212) 274 26 90
 19 mayıs Mah. Sümer Sokak Sümko Sitesi M1 A Blok K:4 No:20  İstanbul
Tel : (0212) 274 24 60 (pbx)
Fax : (0212) 274 26 90